Wsparcie w rozwoju

Jeśli tu zaglądasz i interesuje Cię sekcja Praca, to bardzo możliwe, że potrzebujesz pomocy w wypracowaniu dla siebie ścieżki. Nieważne, czy właśnie kończysz studia, czy jesteś na początku swojej kariery, kilka lat od startu, lub wcześniej obrana ścieżka nabiera zakrętów. Wymarzoną pracę zawsze można znaleźć, trzeba tylko poświęcić trochę czasu na poznanie swoich umiejętności i zrozumienie własnych potrzeb i oczekiwań.

Pracuję zarówno z osobami na początku kariery, jak i z tymi, którzy potrzebują zmiany, lub stoją na rozdrożu. Pomagam przy tworzeniu dobrej marki osobistej, uczę autoprezentacji, tworzeniu dobrych dokumentów CV. Pokazuję jak przekonywać innych do swoich racji szybko i efektywnie. A przede wszystkim uczę jak rozpoznać swoje umiejętności i preferencje w pracy.

Przykładowe tematy do pracy:

  • wybór odpowiedniej dla siebie roli i obszaru
  • awans do roli kierowniczej
  • personal branding
  • przekonywanie innych do swojego projektu
  • powrót na stanowisko specjalisty – jak to zrobić dobrze
  • frustracja i wypalenie zawodowe

Jeśli którakolwiek z wyżej wymienionych opcji do Ciebie przemawia, jeśli potrzebujesz wypracować plan na poważną zmianę w swojej karierze, lub dopiero wyznaczyć kierunek tej zmiany – zapraszam Cię na indywidualne spotkania. Przejdziemy podczas nich przez powody, cele, motywację i stworzymy plan na to, co chcesz osiągnąć. Dalej poradzisz sobie bez problemu sam.

Skontaktujesz się ze mną najprościej, pisząc do mnie na adres kontakt@auto-coaching.pl lub dzwoniąc na numer +48 607 621 816. Spotkanie możemy odbyć “na żywo” jeśli dojedziesz do Poznania, ale także przez telefon lub Skype, jeśli nie masz takiej opcji. Zapraszam.